Languages

Kutselised loodusgiidid

 

Kutse – on riiklik kvaliteedimärk, mis näitab kutseandja poolt kehtestatud ja kontrollitud miinimumtaseme olemasolu. Kutsetunnistus tõendab nõutavate giidioskuste ja vähemalt ühe marsruudiloa olemasolu. Kutse on riiklik dokument, mille väljastab Kutsekoda koostöös Eesti Giidide Liiduga, vastavalt kutsestandardi nõuetele. Giidi kutse nimetus on Giid 1 ja see kehtib 3 aastat.

 

Loodusgiid – on rännakujuht, kes on spetsialiseerunud looduse ja pärandkultuurmaastike vahendamisele ning keskkonnateadlik eluvaate kujundamisele.

Lahemaa piirkond

nr. nimi e-post GSM
1 Kauri Kivipõld kauri.kivipold(ät)gmail.com 555 630 88
2 Virko Sirkel - 56 903 600
3 Mehis Anni mehis(ät)mil.ee  
4 Maie Itse maiei58(ät)gmail.com  
5 Ave Paulus ave.paulus(ät)ut.ee  
6 Riina Laanetu riinalaanetu(ät)gmail.com  
7 Maarja Orusalu orusalumaarja(ät)gmail.com  
8 Ene Riiberg ene.riiberg(ät)mail.ee  
9 Eve Sarap eve.sarap(ät)mail.ee  
10 Kadri Tammemägi kadri.tammemagi(ät)gmail.com  
11 Priit Adler priit(ät)okokratt.ee  
12 Liina Pork liina.pork(ät)gmail.com  
13 Annika Prangli Annika(ät)pranglireisid.ee  
14 Eliko Petser eliko.petser(ät)gmail.com  
15 Svetlana Gornostajeva svetlana.gornostajeva(ät)mail.ee  
16 Lemmi Erin euros(ät)hot.ee  

Türi piirkond

nr. nimi e-post GSM
1 Ülo Ormus ylo.ormus(ät)gmail.com 53 807 946
2 Maire Ormus maire.ormus(ät)gmail.com