Languages

Jõulud Lahemaal.

 

Jõulud on niisugune aeg, kus tahaks koos lähedaste, aga ka kolleegidega veidi aega maha võtta ja midagi meeldivat teha. Kuna pühade ajal tuleb lauas istumist üsna palju, siis meie pakume vahelduseks niisuguse programmi, kus saab ennast veidi liigutada, nautida ilusat (loodetavasti ka lumist) loodust ning hiljem koos osa saada ehedast rannarahva kultuurist. Ja muidugi ei puudu ka jõulutoit.  

 

Ürituse kava:

9.00 väljasõit Tallinnast
10.00 – 12.00 Ekskursioon Viru rabas
12.30 – 13.30 Leesi Rahvamajas rannakeele programm koos tantsude ja lauludega
13.30 – 15.00 pidulik jõulõuna: seapraad ja verivorstid, keedetud kartulid, hautatud hapukapsas, koorekaste, jõulukook, piparkoogid, morss, sidrunivesi, leib,sai, kohv, tee.
16.00 tagasi Tallinnas

 

Näitlik

Hind 37-le inimesele, kes tulevad Tallinnast on 1129 eurot. Hind sisaldab bussisõitu Tallinnast 40-kohalise bussiga, programmi, ekskursiooni 2 loodusgiidiga, reisisaatjat ja sööki. 

 

Kõik on muudetav

Nii osavõtjate arvu, alguse ja lõppu kohti,  kellaaegu ja kõike muud saab muuta. Väiksema arvu osavõtjate puhul on hind selle võrra odavam. Ka programmi osas on varieerimisvõimalusi, lisada võib ka näiteks Leesi kabeli külastuse.

 

Kuna jõulud lähenevad ja programmi läbiviijate ajad on üsna piiratud, siis endale sobiva aja leidmiseks palume võimalikult varakult üritus broneerida.